Sef Lucrari Dr. Catalin Chiriac Babei – Chirurgie Pediatrica 1

Sef Lucrari Dr. Catalin Chiriac Babei – Chirurgie Pediatrica 1

Dr. Catalin Chiriac Babei - Chirurgie Pediatrica 1
Dr. Catalin Chiriac Babei – Chirurgie Pediatrica 1

Sef Lucrari Dr. Catalin Chiriac Babei este Medic Primar pe sectia/departamentul Chirurgie Pediatrica 1Chirurgie Pediatrica in cadrul Spitalului Clinic de Urgenta pentru Copii “Grigore Alexandrescu”.

Chirurgie Pediatrica 1

• Florin Ulmeanu

10 decembrie 2020 at 21:51

Bună seara! Am un băiețel de 8 ani și 8 luni, căruia nu i-au coborât încă testiculele “de tot”. Dacă le ating urca în abdomen. As avea nevoie de o consultatie la dumneavoastră.

Vă mulțumesc anticipat!

10 decembrie 2020 at 23:04

Va rog sa veniti luni 17 ora 11 in policlinica Dorobanti cabinet 1 Calea Dorobanti 58

• Preoteasa Stefania

16 ianuarie 2021 at 11:42

Buna ziua! Am o problema cu fetița mea, in vârsta de 3 ani, as avea mare nevoie de o consultație la dvs. Mulțumesc!

16 ianuarie 2021 at 12:13

Va rog sa veniti in Policlinica Dorobanti Luni 25.01 ora 10 cabinet 1

• Preoteasa Stefania

16 ianuarie 2021 at 13:07

Va mulțumesc pentru răspuns! Va putem găsi la o clinica privată mai repede de data de 25.01? Copilul are infecție urinară cu Proteus Mirabilis, a avut și acum o luna, și anterior și acum nu am primit tratament nici de la Slatina, nici de la Craiova, doar trimitere și recomandare sa mergem la București sau Timisoara și mi-e teama sa nu se agraveze netratată. Mulțumesc!

• Leescu Claudia

1 februarie 2021 at 19:54

Bună seara! Am un băiețel în vârstă de 3 ani, căruia nu i-au coborât testiculele de tot, uneori coboară și urca imediat, dar de cele mai multe ori coboară la băita și apoi se retrag. Am făcut o ecografie testiculara la dl dr. Ignat Cătălin(în Ploiești) , în urma căruia ni s-a spus ca sunt testicule flotante. Dl Ignat, v-a recomandat ca chirurg pediatru pt consultație. Ne puteți ajuta cu o programare pt o consultație? Va mulțumim!

1 februarie 2021 at 20:15

Va rog sa veniti luni 08.03 ora 10.30 in Policlinica Dorobanti calea Dorobanti 58

• Aron Georgiana

2 februarie 2021 at 13:40

Buna ziua, va rog sa ma ajutați cu o programare pt un consult. Băiețelul meu are 4 ani si am realizat ca putica lui este ușor lipita de scrot. Am încercat sa apelez nr de telefon de pe site ul spitalului insa nu răspunde nimeni. Multumesc mult!

• Chiriac Babei Catalin

2 februarie 2021 at 14:01