Conf. Dr. Ulici Alexandru – Ortopedie Pediatrica

Conf. Dr. Ulici Alexandru – Ortopedie Pediatrica

Dr. Ulici Alexandru

Conf. Dr. Ulici Alexandru este Medic Primar pe sectia/departamentul Ortopedie PediatricaChirurgie Ortopedie Pediatrica in cadrul Spitalului Clinic de Urgenta pentru Copii “Grigore Alexandrescu”.

Ortopedie Pediatrica

• Anna

7 mai 2021 at 11:39

Bună ziua, cum pot ajunge la dvs la spital pentru un consult cu bebelus de 1 an? Are osteogeneza imperfecta și vreau să o vedeți !

Mulțumesc.

• Terbea Mihaela

2 iunie 2021 at 10:54

Buna ziua va rog sa-mi spuneti daca vineri in 04 la ora 9 va gasesc la spitalul Grigore Alexandrescu pt a putea face un certificat de handicap pt Terbea Sofia cu boala Pertes

• Bucurici Maria

17 iunie 2021 at 19:30

Bună ziua cum as putea ajunge la dumneavoastră cu copil de 3 ani are tulburări de mers cam de 3 săptămâni și as dori sa îl consultați dumneavoastra

• Popescu Manuela

18 iunie 2021 at 11:45

Bună ziua! Cum pot să ajung la dvs., pentru o consultație a fiului meu de 12 ani. Multumesc!

• Nedelcu Cornelia

25 iunie 2021 at 22:02

Bună seara!Mă numesc Nedelcu Cornelia sunt din Suceava și dorim să ajungem cu fata de 16 ani la un consult are o scolioza urâtă ! Dorim o programare!

• Stefania Moga

1 iulie 2021 at 21:35

Bună seara . Am o fetita 12 ani Moga Adelina . Doresc o programare cu fetita la dumneavoastră.
    Mtumesc !

• Lakatus Iuliana

2 iulie 2021 at 17:06

Buna ziua am o fetiță de 14 an are deformare de coloane e în cărucior de 3 an cred că trebe operat colane are o deformare .Foarte mare am fost cu ia peste tot doar nici un rezultate .Vrem să ajunjem la.Domnu dr Alexandru Ulici poate să mă ajută cineva varog frumos.

• Manole Evghenia

16 iulie 2021 at 8:24

Buna ziua! As dori sa va intreb cand pot ajunge la dvs incepand cu saptamana viitoare? Am o fetita de 1 ani si 4 luni care imi pare mie ca nu merge bine. Va multumesc din suflet! O zi buna