Dr. Zamfir Chiru Anton Adina – O.R.L.

Dr. Zamfir Chiru Anton Adina - O.R.L.
Dr. Zamfir Chiru Anton Adina – O.R.L.

Dr. Zamfir Chiru Anton Adina este Medic Primar pe sectia/departamentul O.R.L.O.R.L. in cadrul Spitalului Clinic de Urgenta pentru Copii “Grigore Alexandrescu”.

O.R.L., O.R.L. - Audiologie

• Lavinia Stircu

6 august 2021 at 10:08

Buna ziua! As dori sa iau legatura cu dumneavoastra ! Am un baietel de 6 ani si as dori sa-l operez de polipi! Ma puteti contacta la numarul de telefon
    0743777129 Lavinia Stircu

• Manuela

19 august 2021 at 23:12

Buna seara! Pot suna in spital pt o programare la dumneavoastră? Am fetiță de 9 ani care trebuie operata de polipi și avem trimitere de la medicul ORL ist,nu cunosc nicio.doamna doctor în spital,suntem din Prahova și de asta vă întreb! Mulțumesc,toate cele bune!

• Mihaela Mara

6 octombrie 2021 at 14:59

Buna ziua am o fetita 3 ani si 8 luni diagnosticata cu sinuzita maxilara si rinita alergica doresc un consult orl.Nr de contact 0745 45 23 85